W naszej ofercie znajdują się: kostka brukowa, galanteria betonowa, elementy ogrodowe, łmałej architektury i odwodnienia. Ciekawą kompozycję tworzą elementy małej architektury, na którą składają się donice, rodzina palisad i oryginalny system ogrodzeniowy Flo Decor. W galanterii betonowej oferujemy obrzeża, krawężniki, płytki chodnikowe i cieki wodne.

Podstawowym elementem wykończeniowym alejek parkowych, ścieżek ogrodowych jak również chodników drogowych jest obrzeże. Obrzeże produkowane jest w szerokiej linii kolorystycznej i w różnych rozmiarach, które można łączyć z kostką brukową. Najbardziej niezbędnym elementem w budowie dróg, ulic, podjazdów i chodników, jest krawężnik. Można go dopasować do wszystkich miejsc, ponieważ jest dostępny w różnych rozmiarach. Krawężniki łukowe stosowane są przy budowie rond, wysepek i łuków ulicznych. Stanowią element uzupełniający w połączeniu z krawężnikami prostymi. Dodatkowo można je dopasować do większości łuków i każdego miejsca w zależności od obciążenia i natężenia ruchu.

Przedstawiamy również donice dekoracyjne różnego rodzaju rozmiarów. Do wybory mają państwo mini flor, uni flor i maxi flor. Donice te można zastosować do podtrzymywania skarp a także przy budowie ścian oporowych. Obsadzone kwiatami dają bogate wrażenie estetyczne. Doskonale sprawdzają się jako pojedyncze elementy dekoracyjne. Szeroką różnorodność kolorystyczna pozwala na łatwe dopasowanie donic do każdego otoczenia, nie ważne czy na terenie publicznym czy prywatnym.

Nowością roku 2006 jest obrzeże Ring. Jest to element dekoracyjny i wykończeniowy do kostki brukowej. Obrzeże Ring ma specyficzny wygląd, po wbudowaniu daje wrażenie ciągu małych palisad. Kształt tego obrzeża przypomina ułożone pojedyncze palisady, przez co nabiera oryginalnego wyglądu. Bogata kolorystyka pozwala na odpowiednie dopasowanie obrzeży do ścieżek i chodników.

W naszej ofercie również znajdują się elementy małej architektury takie jak rodziny palisad: palisada ring i palisada nostalit. Palisady te oferujemy w wysokości od: 40 cm, 60 cm, 100 cm.

Donice Multi Flor o ciekawym kształcie można zastosować jako murek chroniący przed wiatrem i hałasem. Donice Flo Decor można stosować jako element samodzielny lub łączyć z innymi elementami systemu ogrodzeniowego Flo Decor. Donice tę można układać na sucho lub obsadzić zielenią.

Palisada ring to najbardziej popularny obecnie element małej architektury, palisada ta pozwala na swobodę kształtowania łuków, zakoli, okręgów, półkolistych albo opasek wokół drzew i zieleńców.

Palisada Nostalit ma kształt prostokątny lub kwadratowy, może być zastosowana do oddzielenia trawnika od kostki, wzmocnienia krawędzi różnego rodzaju schodów lub przy budowaniu rabat kwiatowych. Palisada Nostalit może być swobodnie łączona z obecnie najpopularniejszą kostką, przez co tworzą one system kostek i palisad Nostalit.